KONST / Litografier / Färgserigrafi 13899311
nr 1389 9311
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Färgserigrafi, Komposition. Signerad, numrerad 150/280, daterad 1965. Motivet: ca 26x44 cm, yttermått inklusive ram: 40x57 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 5 april 2021
kl 18:04:45
4/4 13:43:22
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe